Njësia administrative Gjepalaj

(Përcjellë nga Komuna Gjepalaj)

Coordinates: 41°12′N 19°21′E / 41.20°N 19.35°E / 41.20; 19.35

Komuna Gjepalaj është një komunëRrethin e DurrësitShqipëri.[2]

Njësia administrative Gjepalaj
Popullsia
 • Total5.892

VendbanimetRedakto


BurimetRedakto

  1. ^ Bojaj, Sandra (8 dhjetor 2021). "Rreth TV Boin". Tv Boin.
  2. ^ "Shoqata e komunave". Arkivuar nga origjinali më 11 janar 2012. Marrë më 8 nëntor 2011. |archiveurl= dhe |archive-url= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |archivedate= dhe |archive-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |accessdate= dhe |access-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)

Shiko edheRedakto