Njësia administrative Pezë

(Përcjellë nga Komuna Pezë)

41°08′N 19°25′E / 41.13°N 19.42°E / 41.13; 19.42

Njësia administrative Pezë

Njësia administrative Pezë është një njësi administrative në Bashkinë TiranëShqipëri.[1]

Vendbanimet Redakto


Burimet Redakto

  1. ^ "Shoqata e komunave". Arkivuar nga origjinali më 24 prill 2012. Marrë më 8 nëntor 2011. {{cite web}}: |accessdate= dhe |access-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |archivedate= dhe |archive-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |archiveurl= dhe |archive-url= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)

Shiko edhe Redakto