Koshana
Fshat
Vendndodhja
Koshana is located in Maqedonia e Veriut
Koshana
Koshana
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Vardar
Komuna Kavadar
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 500 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 1434
Prefiksi (+389) 034
Targa KA
Koordinatat 41° 21′ 22″ Veri

22° 00′ 55″ Lindje

Popullsia 2 banorë (2002)