Larry Rapp (20 shkurt 1948), SHBA, është një aktor amerikan.[1] Ai është i njohur për rolet e tij në filmin Once Upon a Time in America si Fat Moe.[2]

Larry Rapp
U lind18 prill 1948
Kombësiaamerikane

FilmografiaRedakto

ReferimeRedakto

  1. ^ Larry Rapp 1948
  2. ^ Larry Rapp
  3. ^ Larry Rapp: Actor
  4. ^ Wilson, Jake (2007-04-25). "Half Nelson". The Age. {{cite news}}: Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)

Lidhje të jashtmeRedakto

  Commons: Larry Rapp – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale