Love Me (Më duaj) është këngë nga Lena Meyer-Landrut, e publikuar më 13 mars në iTunes dhe Youtube. Kënga Love Me është 2:59 e gjatë dhe ka cilësi të Universal Music Group. Kënga ishte pjesmarrëse në Unser Star für Oslo. Gjithashtu kënga ka qenë në top listat Gjermane, Austrike dhe Zvicerane.

"Love Me"
Këngë nga Lena Meyer-Landrut
nga albumi My Cassette Player
B-side "Bee" &
"Satellite"
Publikimi 13 mars, 2010
Formati CD, Digital Download
Regjistrimi 2010
Zhanri Pop
Gjatësia 2:59
Cilësia Universal Music Group
Kronologjia e këngëve

- Love Me
(2010)

Top ListaRedakto

Grafika (2010) Pozicioni
  Media Control Charts 4 [1]
  Ö3 Austria Top 40 28 [2]
  Swiss Singles Chart 39 [3]

Lidhje të jashtmeRedakto

BurimeRedakto

  1. ^ PhonoNet GmbH. Chartverfolgung / Lena Meyer-Landrut / Single Arkivuar 3 maj 2010 tek Wayback Machine. Musicline.de. Accessed March 23, 2010 Stampa:De
  2. ^ Hung Medien. Discographie Lena Meyer-Landrut. Austriancharts.at. Accessed March 23, 2010. Stampa:De
  3. ^ Hung Medien. Discography Lena Meyer-Landrut. Hitparade.ch. Accessed March 23, 2010. Stampa:De