Lutogllavë është një vendbanim në komunën e Prizrenit, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrat Legjendë dhe Flokat.

Lutogllavë
Legjendë
Flokat
Fshat

Shih dhe këtëRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto