Ministria e Energjisë dhe Industrisë e Shqipërisë

Koordinatat: 41°19′38″V 19°49′4″L / 41.32722°V 19.81778°L / 41.32722; 19.81778

Ministria e Energjise dhe Industrise është një ministri e Republikës së Shqipërisë.

HistorikuRedakto

Ministrat ndër viteRedakto

  Ky artikull në lidhje me Politika është i cunguar. Mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar.