Mojkovaci është vendbanim dhe qendër e njësis administrative në Mal të Zi.

Shih edheRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto

  Commons: Mojkovaci – Album me fotografi dhe/apo video dhe material multimediale

Koordinatat: 42°57′31″V 19°34′54″L / 42.95861°V 19.58167°L / 42.95861; 19.58167