Naomi Watts lindi më 28 shtator 1968Shoreham-by-Sea, Anglia. Është një aktore dhe producente filmi angleze.


3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.