Nederhorst den Berg

fshat në Hollandë

Nederhorst den Berg është një qytezë në Wijdemeren, provinca Hollanda e VeriutHolandë me sipërfaqe km² dhe popullsi banorë[1].

Nederhorst den Berg

Referime Redakto

  1. ^ Centraal Bureau voor de Statistiek

Lidhje të jashtme Redakto