Njësia administrative Rrashbull

Coordinates: 41°12′N 19°18′E / 41.20°N 19.30°E / 41.20; 19.30

Komuna Rrashbull është një komunëRrethin e DurrësitShqipëri.[1]

Njësia administrative Rrashbull
Population
 • Total26.903

VendbanimetRedakto


Shiko edheRedakto

ReferimeRedakto

  1. ^ "Shoqata e komunave". Arkivuar nga origjinali më 11 janar 2012. Marrë më 8 nëntor 2011. |archiveurl= dhe |archive-url= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |archivedate= dhe |archive-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |accessdate= dhe |access-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)