Përdorues i wikipedias që prej vitit 2013, i fokusuar kryesisht në wikipedian në gjuhën angleze dhe së fundmi dhe në wikipedian shqip.


Kontributet
Wikipedia:Babel
sq Gjuha amtare e këtij përdoruesi është shqipja.
Emblema e Tiranës Ky përdorues vjen nga Tirana
Noia 64 apps karm.svg Ky përdorues është anëtar në Wikipedia për 7 vjet, 11 muaj dhe 24 ditë.
en-3 This user is able to contribute with an advanced level of English.