Artikuj të mirë ose të përkryer
sq Gjuha amtare e këtij përdoruesi është shqipja.
en-3 This user is able to contribute with an advanced level of English.
fr-3 Cette personne peut contribuer avec un niveau avancé de français.
tr-1 Bu kullanıcı düşük seviyede Türkçe anlıyor.
Shqiponja dykrenare Ky përdorues vjen nga Shqipëria
Nuvola apps bookcase.svg Këtij përdoruesi i pëlqejnë librat.
Conical flask.svg Lënda e preferuar e këtij përdoruesi është kimia.
Atom of Atheism-Zanaq.svg Ky përdorues është ateist.
LFC Ky përdorues mbështet Liverpool FC dhe nuk do të ecë kurrë vetëm.