Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin "Gostivari". Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtashëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

BashkpunimRedakto

I nderuar Përdorues "Gostivari" Me an të këtij diskutimi ju tregoj se jam shëndosh e mirë ashtu ju dëshiroj edhe ju të jini shëndosh e mirë, me gjith se nuk njifemi po kam dëshir të njoftohemi. ky ësht emaili i im (rizvan_alili_gv@hotmail.com) Përshëndetje dhe lumturi përgjithmon e pun të mbar ! --pun pun nat e dit për me pa pak drit 3 Mars 2008 11:10 (UTC)

BashkpunimRedakto

I nderuari Përdoruësi "Gostivari" Me an të kti redaktimi të boj me dit se jam mir e shëndosh Po ashtu u dëshiroj edhe ju t'jini shëndosh e mir, me gjith që nuk njifemi por sot ka shku dituria shum përpara e n'përmjet intërnetit po përnjifena, ky asht Messengeri i im (rizvan_alili_gv@homail.com ) përshëndetje --pun pun nat e dit për me pa pak drit 3 Mars 2008 11:30 (UTC)'

Po un redaktova par disa ditësh por nuk kam përgjegje ! --pun pun nat e dit për me pa pak drit 6 Mars 2008 15:59 (UTC)

UrimeRedakto

Urime festa e madhe Kurban Bajrami, A nuk asht e mundun me e kthy pershendetjen--pun pun nat e dit për me pa pak drit 9 Dhjetor 2008 19:53 (CET)

  • O gostivar pse nuk folen po uni qe nji vjet mundohem t'foli me gostivarin po nuk ep përgjegje !