Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin 217.24.240.80. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Unë mendoj se kur këta artikuj (turizmi) kanë diçka lëndë atëherë mund jene shkruar...

Mario


KUJDES! MOS LUANI ME FAQET E WIKIPEDIAS DHE MOS I HIQNI STAMPAT QE REDAKTORET VENE PER GRISJE APO EDHE PER REDAKTIME. VENDOSJA E TYRE I SHERBEN ADMINISTRATOREVE PER TE KORRIGJUAR APO EDHE ELEMINUAR ARTIKUJ ME PEMMBAJTJE JOENCIKLOPEDIKE APO DHE ARTIKUJ QE JANE SHKRUAR, APO PERKTHYER, POR QE NE GJUHEN SHQIPE NUK KANE ASNJE KUPTIM!--DEEN 22 Nëntor 2009 23:30 (CET)