Kontributet e përdoruesit për 217.24.240.80

Kërko tek kontributetZgjeroNgushto
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽
(më të rinj | më të vjetër) Shikoni (50 më të reja) () (20 | 50 | 100 | 250 | 500).

2 shtator 2011

10 prill 2011

9 janar 2011

4 dhjetor 2010

3 nëntor 2010

6 maj 2010

2 maj 2010

24 janar 2010

  • 14:4824 janar 2010 14:48 ndrysh versione +6.533 R Errësimi globalFaqe e re: Biodiversiteti dhe ekosistemi në Evropën Juglindore, ku përfshihet dhe Shqipëria, do të preken nga ndikimet e ndryshimeve klimatike, që do të çojnë në humbjen e mëtejshme të l...

10 janar 2010

17 dhjetor 2009

16 dhjetor 2009

15 dhjetor 2009

9 dhjetor 2009

8 dhjetor 2009

6 dhjetor 2009

4 dhjetor 2009

3 dhjetor 2009

2 dhjetor 2009

30 nëntor 2009

26 nëntor 2009

  • 22:2126 nëntor 2009 22:21 ndrysh versione +12.353 R Ikonat nga Uglari i GjilanitFaqe e re: tjegull prej argjile të pjekur me dimensione : 35,5x27x2,5cm., e cila për shkak të paraqitjeve figurative në avers dhe revers paraqet një lloj të veçant ikone. Sipas informatave ng...

25 nëntor 2009

22 nëntor 2009

(më të rinj | më të vjetër) Shikoni (50 më të reja) () (20 | 50 | 100 | 250 | 500).