Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin 79.106.126.7. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Nuvola apps important.svg Ju lutem ndaloni. Nëse vazhdoni të vandalizoni Wikipedinë, siç keni bërë tek artikulli Kalendari, do të bllokoheni nga redaktimi i saj.

--Men14 (diskutimet) 22 maj 2020 17:51 (CEST)