Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin 91.187.103.5. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Please stop blanking pages right now. -- Quentinv57 12 Dhjetor 2010 14:03 (CET)

Stop vandalizmitRedakto

  Mirë se vini në Wikipedia. Edhe pse çdokush është i mirëpritur të bëjë redaktime konstruktive në Wikipedia, të paktën një nga redaktimet tuaja së fundmi nuk ishte fare konstruktiv dhe u kthye ose u hoq. Shikoni faqen për ndihmë për më shumë informata rreth redaktimit të një enciklopedie. Ju faleminderit!

--Olsi Hysa 14 Shkurt 2011 18:22 (CET)

Welcome and thank you for experimenting with Wikipedia. Your test on the page Animal worked, and it has been reverted. Please take a look at the help page to learn more about contributing to this encyclopedia. If you would like to experiment further, please use the sandbox instead. Regards, Ruy Pugliesi 18 qershor 2011 19:57 (CEST)

  Mirë se vini në Wikipedia. Edhe pse çdokush është i mirëpritur të bëjë redaktime konstruktive në Wikipedia, të paktën një nga redaktimet tuaja së fundmi , si ky që keni bërë tek artikulli Steven Gerrard, nuk ishte fare konstruktiv dhe u kthye ose u hoq. Shikoni faqen për ndihmë për më shumë informata rreth redaktimit të një enciklopedie. Ju faleminderit!

Ruy Pugliesi 18 qershor 2011 20:04 (CEST)