Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Adventus. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

StampaRedakto

Pershendetje Adventus

Nuk ka nevoje ta perdorish stampen >Per Permrirsim<, me mire perdore kete stampe Stampa:SC dhe mund te shkruajsh ate qe i mungon artikullit. --Liridon 9 Gusht 2010 10:07 (CEST)

SQARIM

Sa për të shpjeguar, kjo stampë funksionon kështu:

1.Stampa bazë është

  Ky artikull apo seksion është jo i plotë ose me cilësi të dobët. Mund të ndihmoni Wikipedian duke e përmirësuar!

Kjo duhet të përmirësohet:

2.Kur e vendos këtë stampë duhen edhe arsyet ose më sakt çfar i mungon këtij artikulli 3.Arsyet e mundshme janë: Stampa:SC/Doku/përdorimi 4.Kur do ja shtojsh një ose më shumë arsye atëher do të duket kështu:

  Ky artikull apo seksion është jo i plotë ose me cilësi të dobët. Mund të ndihmoni Wikipedian duke e përmirësuar!
Ky artikull duhet të përmirësuar në:  Pa referenca --Liridon 10 Gusht 2010 17:55 (CEST)

ndërsa kjo pjesa --~~~~ është nënshkrimi i juaj. Do të ishte mirë ta shtojsh artikullin në këtë faqe Wikipedia:Sigurimi i cilësisë/Lista--Liridon 10 Gusht 2010 17:55 (CEST)

EditRedakto

Which one are you referring to? Jhendin 24 Tetor 2010 16:21 (CEST)

That's a transliteration, not a translation. I don't see where the other counties have been transliterated. They show the original Swedish. Should they be changed as well? Jhendin 24 Tetor 2010 16:57 (CEST)
Shouldn't either a native speaker or someone with a linguistic backgrouond in Albanian make such changes? Are you an Admin? Jhendin 24 Tetor 2010 20:17 (CEST)
Are you an Admin?Jhendin 24 Tetor 2010 22:01 (CEST)