Kontributet e përdoruesit për Adventus

Kërko tek kontributetZgjeroNgushto
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽
(më të rinj | më të vjetër) Shikoni (50 më të reja) () (20 | 50 | 100 | 250 | 500).

21 dhjetor 2011

  • 10:2621 dhjetor 2011 10:26 ndrysh versione +3.697 R Gian Lorenzo BerniniFaqe e re: '''Gian Lorenzo Bernini''' lindi në Napoli më 7 dhjetor 1598, vdiq në Romë më 28 nëntor 1680, ishte arkitekt, piktor dhe skulptor italian e epokës baroke. ==Periudha e rritjes ...

29 mars 2011

4 shkurt 2011

20 nëntor 2010

18 nëntor 2010

17 nëntor 2010

13 nëntor 2010

25 tetor 2010

24 tetor 2010

22 tetor 2010

(më të rinj | më të vjetër) Shikoni (50 më të reja) () (20 | 50 | 100 | 250 | 500).