Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Diamand opari. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Poetja dhe gazetarja e Radio Tiranës Valdete Antoni (vitlindja 1953) është lindur në Tiranë, dhe njihet si autore e gjashtë librave me poezi.Vlerësuar me çmimin e parë nga Lidhja e Shkrimtarëve dhe Artistëve të Shqipërisë në vitin 1999 për librin " E pashë fluturimin tim", TOENA, si dhe çmimin e gazetarisë radiofonike në vitin 2000 nga Fondacioni Kulturor "VELIA".

A e dini se ...Redakto

Përshëndetje! Të përgëzoj për punën e mirë në shtimin e seksionit A e dini se për këtë javë. Megjithatë tek artikulli Pashk Rosi mendoj se është e tepër përdorimi i kësaj figure Skeda:27-Ilir-Seci-464x348.jpg pasi artikulli nuk bën fjalë për Ilir Secin (i cili mund të jetë një nga disa studiuesit e Pashkut). -- Euriditi  13 shkurt 2014 21:28 (CET)