Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin FlavrSavr. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
Përshëndetje, FlavrSavr!
Anëtarët e Wikipedia-s shqip të urojnë mirëseardhjen.

FlavrSavr, kjo është faqja juaj personale (aktualisht gjendesh në faqen personale të diskutimeve). Mirë do të ishte që faqja personale të plotësohej me disa informacione për veten dhe për qëllimin tënd në Wikipedia-n shqip, nëse ke një të tillë. Kujdes! Faqet e përmendura më sipër nuk janë faqe për të vendosur tekst enciklopedik apo një mënyrë për të shkruar artikuj. Materiali i vendosur te to nuk do të shfaqet në motorët e kërkimit të internetit.

Për tu përfshirë më lehtë në komunitet dhe për të rritur frytin e punës tënde, të këshillojmë të shkosh te Portali i Komunitetit.

Mos harro që anëtarët e Wikipedia-s shqip janë punëtorë vullnetarë dhe ndihmojnë me gjithë dëshirë kështu që, mos ngurro të shtrosh pyetje.

Puna e mbarë!

If you don't understand Albanian, please ask for assistance here.I have no idea what all of the above means :) I hope it is a welcome banner! --217.16.84.93 2005 Korrik 16 18:40 (UTC)

That is indeed a welcome message template. If you have any questions (in English if you prefer) you can leave them at Wikipedia:Kuvendi. Welcome again! Dori | Diskutim 2005 Korrik 18 02:33 (UTC)
  • Primite eden pozdrav i od mene ! --pun pun nat e dit për me pa pak drit 17 Maj 2009 20:18 (CEST)--pun pun nat e dit për me pa pak drit 17 Maj 2009 20:18 (CEST)