Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Furkan (usurped). Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
Përshëndetje, Furkan (usurped)!
Anëtarët e Wikipedia-s shqip të urojnë mirëseardhjen.

Furkan (usurped), kjo është faqja juaj personale (aktualisht gjendesh në faqen personale të diskutimeve). Mirë do të ishte që faqja personale të plotësohej me disa informacione për veten dhe për qëllimin tënd në Wikipedia-n shqip, nëse ke një të tillë. Kujdes! Faqet e përmendura më sipër nuk janë faqe për të vendosur tekst enciklopedik apo një mënyrë për të shkruar artikuj. Materiali i vendosur te to nuk do të shfaqet në motorët e kërkimit të internetit.

Për tu përfshirë më lehtë në komunitet dhe për të rritur frytin e punës tënde, të këshillojmë të shkosh te Portali i Komunitetit.

Mos harro që anëtarët e Wikipedia-s shqip janë punëtorë vullnetarë dhe ndihmojnë me gjithë dëshirë kështu që, mos ngurro të shtrosh pyetje.

Puna e mbarë!

If you don't understand Albanian, please ask for assistance here.


--Hipi Zhdripi  20:34, 10 Dhjetor 2007 (UTC).

Kërkesë për uzurpimRedakto

Përshëndetje, Furkan (usurped). Një kërkesë është bërë nëpërmjet SRUC (metawiki) për të uzurpuar, ose "të marrë në kontroll", emrin tuaj të përdoruesit sepse një përdorues tjetër dëshiron ta përdorë atë për të redaktuar.

Nëse ju nuk e kundërshtoni të riemëroheni me një emër përdoruesi të ri dhe që një përdorues tjetër të përdorë atë emër që ju tashmë e keni, ju lutem kyçu dhe përgjigju këtu duke tregua (ju mund të na tregoni edhe emrin e përdoruesit që do të donit të keni, ose ne do të gjenerojmë një për ju) ose përdore Special:GlobalRenameRequest.

Nëse nuk bëni asnjë gjë: kërkesa mund të plotësohet menjëherë, dhe llogaria juaj do të zhvendoset në një emër përdoruesi gjenerik. Ju mund të kërkoni që ai të zhvendoset në një emër përdoruesi të ri, sipas zgjedhjes suaj, në çdo kohë.

Nëse kundërshtoni të riemëroheni: ju lutemi të kyçeni dhe të bëni një redaktim në këtë faqe në mënyrë të qartë duke deklaruar se ju e kundërshtoni uzurpimin. Çdo kundërshtim nga ana juaj do të parandalojë uzurpimim.

Ju lutem vini re se edhe në qoftë se emri juaj i tanishëm i përdoruesit është uzurpuar, ju prapë mund të redaktoni dhe të dhënat tuaja nuk do të humbin; parapëlqimet tuaja, lista mbikëqyrëse, dhe cilësimet e tjera të përdoruesit do të transferohet në një emër përdoruesi të ri.

Ju faleminderit për kohën tuaj. --علاء (diskutimet) 9 qershor 2020 12:53 (CEST)