Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Gdoko. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Tung, meqë je një kontribues i ri, ndoshta mund të të hynte në punë doracaku për fillestarë, je duke bërë punë shumë të mirë, veç vazhdo --Cradel 20 Janar 2009 20:14 (CET)

Nis një diskutim me Gdoko

Nis një diskutim