Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Informatix. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
Përshëndetje, Informatix!
Anëtarët e Wikipedia-s shqip të urojnë mirëseardhjen.

Informatix, kjo është faqja juaj personale (aktualisht gjendesh në faqen personale të diskutimeve). Mirë do të ishte që faqja personale të plotësohej me disa informacione për veten dhe për qëllimin tënd në Wikipedia-n shqip, nëse ke një të tillë. Kujdes! Faqet e përmendura më sipër nuk janë faqe për të vendosur tekst enciklopedik apo një mënyrë për të shkruar artikuj. Materiali i vendosur te to nuk do të shfaqet në motorët e kërkimit të internetit.

Për tu përfshirë më lehtë në komunitet dhe për të rritur frytin e punës tënde, të këshillojmë të shkosh te Portali i Komunitetit.

Mos harro që anëtarët e Wikipedia-s shqip janë punëtorë vullnetarë dhe ndihmojnë me gjithë dëshirë kështu që, mos ngurro të shtrosh pyetje.

Puna e mbarë!

If you don't understand Albanian, please ask for assistance here.


--Niki007 18 Prill 2008 01:37 (UTC)

Deshta me te tregu nje gje... po e shoh qe keni ngarku foto si shum mirpo pa licenc, duhet ti licenconi ato, mund ta beni gjat ngarkimit te tyre, sepse fotot pa licenc heret a von grisen. Pune te mbar--Niki007 18 Prill 2008 01:37 (UTC)

TelenetRedakto

Ndeyshimet e bëra këtu http://sq.wikipedia.org/w/index.php?title=Telnet&diff=prev&oldid=374573 nuk janë të pranueshme. Së pari se nuk e ke rrespektu punën e më parshme së dyti Teleneti është shërbim protokoli i telenetit është pjesë e ati shërbimi. Së paku me ta shërbehen miliona njerzë. E kom lonë t'u menu që po don me u angazhu po koka konë qysh thojin në morr i myten e koka konë vetem në përkthim dhe asgë më tepër.--Hipi Zhdripi 19 Mars 2009 04:32 (CET)

Ju keni ngarkuar figura që nuk janë përdorur në asnjë faqe. Mund ti fshini ose të gjeni artikujt e përshtatshëm ku mund të përdoren --OlsiBot (diskutimet) 16 shtator 2015 05:25 (CEST)