Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin InternetArchiveBot. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

#REDIRECTmeta:User talk:InternetArchiveBot
This page is a soft redirect.

FalënderimRedakto

Ju falenderoj për rinovimin e burimit në lidhjen e jashtme në faqen Lono Papa. Unë e pranoj ndryshimin e kryer nga ju. Gjithë të mirat! – Komenti i mëparshëm i pa firmosur ishte shtuar nga Aurela papa (diskutimiredaktime) 24 shtator 2019 21:44‎ (CEST).

@Aurela papa, përshëndetje! :) Unë jam një administrator. Do të doja të të lajmëroja se IA Bot nuk është një përdorues i mirëfilltë njerëzor. Ai është një program kompjuterik i programuar për të bërë ndryshime të tilla, një robot, siç njihet në zhargonin e internetit. Jam i lumtur që puna e tij po vlerësohet pasi jemi munduar shumë për ta aktivizuar në komunitetin tonë. Gjithë të mirat! :) - Klein Muçi (diskutimet) 25 shtator 2019 06:18 (CEST)

  U bë! Faleminderit! Harej (diskutimet) 20 gusht 2021 21:30 (CEST)