Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Litlok. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

RenameRedakto

-Im glad that you aproved my re-user name and i want to thank you, and if u cant left a message to my discusion page about : Where are you from ? Wish u all the bests !!!Astronomi06 (diskutimet) 13 Shkurt 2018 16:26 (CET)