Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Malsia E Madhe. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

E shof qe nuk ndahesh dot nga ajri i lagjes tende,por cfare ti bej une qe njerin nga prinderit e kisha geg e tjetrin tosk!


e cfare ti bej une kur shof qe Himaren ne wikipediat angleze dhe gjermane meqe gjermanishten e kupton mire po e shkruajne vetem grekete nga greqia se ca shqipater atje mjaftohen me 300 eurot qe diku ia vjedh nje geg apo nje tosk shqipatar qe hypen si kryeminister. dhe ata jane gati te bejne kompromis qe te shohin vetem lagjen e tyre dhe vetem ekonomikisht. A nuk mendon se dote ishte me mire te harxhonim energjite ne mbrojtjen e ketyre zerave ne wikipediat e huaja sesa te zihemi dhe tia leme popullit ne se nje dite do ta ktheje gjuhen zyrtare me nga gegerishtja se nga toskerishtja

shif vetem te gjermanishtaj ata qe shkruajne nuk dine fare shqip dhe shkruajne per himaren psh alxua apo ateneu

Nuk eshte koha per harxhuar kohe mes vedit.

Me fal qe te morra kohen tende te cmuar per te lexuar mendimet e mia. Tung--Sankt Georg 24 Shkurt 2010 22:53 (CET)

per pak harrova desh ate lexoje edhe kete megjithese nuk i bie ng amehalla jote http://www.seda.org.al/Himara/HimaraP1.pdf

tung serisht vlla--Sankt Georg 24 Shkurt 2010 22:55 (CET)