Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Marbott. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Zoti Marbott e ndryshova artikullin tuaj ne pikat e meposhtme. - E ema e Dom Ndoc Nikajt eshte e familjes Guli dhe jo Luli. Vellai i Dom Ndocit pra Kin Nikaj eshte stergjyshi im pra ky informacion eshte i sigurte. Mund ta vertetoni gjithashtu ne librin "Kujtime te nje jetes se kalueme" te Dom Ndoc Nikaj vete Botimi Plejad te 2003. - Pseudonimi i tij nuk ka qene NaGdo Minici por NakDoMinici. (kete e kam nga historia e familjes)--RG216918 (diskutimet) 28 korrik 2016 23:49 (CEST)Reply[përgjigjuni]

përshëndetje, më falni për cilin artikull e keni fjalën, Marbott është bot i menaxhuar nga unë përdoruesja:Margott roboti vetëm korigjon sintaksën dhe mark up language, nuk shton përmbatje. Ju lutem më dërgoni artikullin që ta kontrolloj.
Faleminderit. --Marbott (diskutimet) 30 korrik 2016 17:16 (CEST)Reply[përgjigjuni]