Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin NestedLoops. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Faleminderit qe po shkruan Amy Winehouse. Te lutem ki kujdes te besh ca ndryshime qe te jene te lexueshme, dhe do i aprovoj editimet kur te kesh mbaruar. Gjithe artikulli ka nevoje per pak pastrim. Faleminderit edhe nje here! --1l2l3k (diskutimet) 6 tetor 2017 21:04 (CEST)Reply

Kendall Jenner Redakto

Kujdes se stampat po dalin keq. --1l2l3k (diskutimet) 10 tetor 2017 19:09 (CEST)Reply