Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Ookuninusi. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
Përshëndetje, Ookuninusi!
Anëtarët e Wikipedia-s shqip të urojnë mirëseardhjen.

Ookuninusi, kjo është faqja juaj personale (aktualisht gjendesh në faqen personale të diskutimeve). Mirë do të ishte që faqja personale të plotësohej me disa informacione për veten dhe për qëllimin tënd në Wikipedia-n shqip, nëse ke një të tillë. Kujdes! Faqet e përmendura më sipër nuk janë faqe për të vendosur tekst enciklopedik apo një mënyrë për të shkruar artikuj. Materiali i vendosur te to nuk do të shfaqet në motorët e kërkimit të internetit.

Për tu përfshirë më lehtë në komunitet dhe për të rritur frytin e punës tënde, të këshillojmë të shkosh te Portali i Komunitetit.

Mos harro që anëtarët e Wikipedia-s shqip janë punëtorë vullnetarë dhe ndihmojnë me gjithë dëshirë kështu që, mos ngurro të shtrosh pyetje.

Puna e mbarë!

If you don't understand Albanian, please ask for assistance here.SllatinaRedakto

I miratova editimet e tua, po dua te sjellesh edhe referenca, prandaj futa keto stampa. Nese referencon mire, do konsideroj te te jap statusin e editorit. --1l2l3k (diskutimet) 21 gusht 2018 18:45 (CEST)

Shqipja jote nuk eshte ne nivelin me te larte dhe nuk mund ta percaktoj dot nese eshte e tille pasi po redakton nga celulari apo pasi vertet nuk ke bere shkolla shqipe. Si rrjedhim do te te ndjek ne editimet e tua edhe ne te ardhmen. Faleminderit per referencen.--1l2l3k (diskutimet) 21 gusht 2018 20:00 (CEST)