Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Shumë mut. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtashëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
Gtk-dialog-info.svg
Llogaria juaj me këtë nofkë është bllokuar përfundimisht sepse the username may be rude or inflammatory, be unnecessarily long/confusing, be too similar to an existing user, contain the name of an organization or website, refer to a Wikipedia or Wikimedia Foundation process or namespace, or be otherwise inappropriate shiko politikat tona për më shumë informacione:

Ju jeni të inkurajuar të krijoni një llogari të re dhe të ndihmoni dhe të kontribuoni në Wikipedia me një nofkë të të pranueshme. Wikipedia:Politika e nofkave (anglisht) ju jep udhëzime në përzgjedhjen e nofkës tuaj. Ju mund të redaktoni në Wikipedia edhe pa krijuar një llogari.

Për shkak të mekanismit së Wikipedia për të raforcuar ndërrimet e nofkave, Adresa IP e juaja mund të jetë momentalisht e bllokuar. Vëtëm nëse nuk keni marrë pjesë në vandalizme (anglisht) ose imitimin e një përdoruesit tjetër, ne do tju heqim bllokimin sa më shpejtë të jetë e mundur.

  • If you want to keep the contributions from your old account for your new username, please follow these directions:
  1. Add {{unblock-un|your new username here}} on your user talk page. This is possible because even when you are blocked, you can still edit your own talk page.
  2. At an administrator's discretion, you may be unblocked.
  3. You will have 24 hours after the unblock to file a request on en:Wikipedia:Changing username before you may be re-blocked. Note that this can only be done before you create the new one. For more information, please visit en:Wikipedia:Changing username. In many cases (especially if your account has few or no edits), it is much easier to create a new account.
  • If you believe this block is unjustified, you may contest the block by adding the text {{unblock|your reason here}} on your user talk page or emailing the administrator who blocked you.

--  eagleal  21 Qershor 2010 13:57 (CEST)