Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Tanny. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
Përshëndetje, Tanny!
Anëtarët e Wikipedia-s shqip të urojnë mirëseardhjen.

Tanny, kjo është faqja juaj personale (aktualisht gjendesh në faqen personale të diskutimeve). Mirë do të ishte që faqja personale të plotësohej me disa informacione për veten dhe për qëllimin tënd në Wikipedia-n shqip, nëse ke një të tillë. Kujdes! Faqet e përmendura më sipër nuk janë faqe për të vendosur tekst enciklopedik apo një mënyrë për të shkruar artikuj.

Mos harro që anëtarët e Wikipedia-s shqip janë punëtorë vullnetarë dhe ndihmojnë me gjithë dëshirë kështu që, mos ngurro të shtrosh pyetje.

Puna e mbarë!

If you don't understand Albanian, please ask for assistance here.


Eagleal 20 Qershor 2007 22:10 (UTC)

Bedri Emra Redakto

Tjeta Tanny. Si gje e pare te keshilloj te lexosh ato keshillat lart.
Une nuk e di ne qofte se ka apo jo persona tjere ketu qe dine me shume reth ati personit. Une nuk arrita te gjej me teper material se ai qe ti gjete dhe vure. Perdorues qe mund te ndihmojne jane shume, mjafton te na japesh nje burim ku mund te gjejme materialin e tjera. Per çka eshte "pjesa teknike" mund te ndihmoje edhe une me thuaj çfare te duhet dhe do bej ç'eshte e mundur te te ndihmoje, si edhe te tjeret. --Eagleal  20 Qershor 2007 22:20 (UTC)

Per te drejtat e autorit duhet tju kthehesh Administratorëve, pasi une nuk jam i till.
Zakonisht mjafton nje e-mail, leter, etj ku autori ose ai qe ka te drejten e tyre, lejon/autorizon perdorimin e materialeve/veprave/etj ne faqet e Wikipedia ne Shqip.
Per te drejtat e autorit, zakonisht, nenvizohen vepra, etj qe kan © copyright. Nese do ndihme me te tejshme per to me thuaj. Por thashe ne qofte se te duhet ndihme per te me thuaj. --Eagleal  20 Qershor 2007 23:57 (UTC)