Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Tupac7. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
I nderuar editues,
Sipas rregullave të gjuës shqipe në artikuj duhet përdorur patjetër shkronjat ë, Ë, ç dhe Ç dhe jo në vend të tyre e dhe c.
Artikujt e radhës me shkronjat në rregull të krijohen sepse të gjithë duhet përmirësuar.
Flm për mirëkuptim. (Puntori 18 Shkurt 2008 10:11 (UTC))
I pash artikujt.
Ti i ke larguar paralajmërimet akoma pa i përmirësu artikujt. Pralajmërimi largohet vetëm kur përmirësohet artikulli dhe jo më parë.
Flm për mirëkuptim. (Puntori 18 Shkurt 2008 10:30 (UTC))
Pershendetje i nderuar.
M vjen keq te te them por nese vazhdon keshtu do te duhet te te bllokoj. Ti je duke krijuar artkuj me shpejtesi dhe pa i permirsuar fare dhe tani ke krijuar per nje person te i krijosh nga 2 artikuj.
Kujdes se nese vahdon keshtu bllokohesh. (Puntori 19 Shkurt 2008 09:12 (UTC))