Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin TvKC.AL. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Festë e madhe (dokumentar) Prodhim i vitit 1974,ngaKinostudio Shqipëria e Re Regjizor Piro Milkani, Skenarist: Kiço Blushi Me pjesëmarrjen e Asmblit të këngëve e valleve.

- AKTORË:

- Korografë:

MedaljeRedakto

  Medalje
Për punën e mirë që po bën në Wikipedia. Vazhdo kështu!

F. Kavaja (diskutimet) 11 dhjetor 2019 14:25 (CET)