Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Whiteroll. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

I'm not First, hier first is Tungjatjeta or somthing like this. --Hipi Zhdripi 12 Shkurt 2009 00:22 (CET)

Përshëndetje, Whiteroll!
Anëtarët e Wikipedia-s shqip të urojnë mirëseardhjen.

Whiteroll, kjo është faqja juaj personale (aktualisht gjendesh në faqen personale të diskutimeve). Mirë do të ishte që faqja personale të plotësohej me disa informacione për veten dhe për qëllimin tënd në Wikipedia-n shqip, nëse ke një të tillë. Kujdes! Faqet e përmendura më sipër nuk janë faqe për të vendosur tekst enciklopedik apo një mënyrë për të shkruar artikuj. Materiali i vendosur te to nuk do të shfaqet në motorët e kërkimit të internetit.

Për tu përfshirë më lehtë në komunitet dhe për të rritur frytin e punës tënde, të këshillojmë të shkosh te Portali i Komunitetit.

Mos harro që anëtarët e Wikipedia-s shqip janë punëtorë vullnetarë dhe ndihmojnë me gjithë dëshirë kështu që, mos ngurro të shtrosh pyetje.

Puna e mbarë!

If you don't understand Albanian, please ask for assistance here.BarbarizmiRedakto

Po që se e ke me gjithë mend të jeshë pjesë e shoqërisë së komunitetit të sq.Wikipedia do të ishte mirë që të kërkoje falje para komunitetit në kuvendin e komnitetit. Paraqija barbare që ke bërë [1] në seksionin "What a" do të merrej si pjesë e panjohurisë dhe jo si e barbarizëm. Besojë që nuk ka nevojë të rikujtojë që kur të hynë në një shtëpi të huaj njeriu së pari përshëndetet me të tjerët dhe kërkon ndihmë nga të tjerët për të komunikuar. Përndryshe për të tjerët je barbar sepse atyre ju tingëllon ba-ba-ba-ba-ba-ba.

Përderi sa nuk shihet dëshira jote për të qenë pjesë e kësaj shoqërie, edhe pse ke mësuar të shkruash gjuhen e komunitetit mbetesh barbar.--Hipi Zhdripi 13 Shkurt 2009 04:32 (CET)

Ups!! Fundi i fundit gjuha nuk është e rëndësishme por sjellja.--Hipi Zhdripi 13 Shkurt 2009 04:35 (CET)