Palu është qytet dhe distrikt në provincën Ellazë, Turqi.

Palu, Ellazë
Qytet
Urë në Palu
Urë në Palu
Vendndodhja e Kajseri në Turqi
Vendndodhja e Kajseri në Turqi
Popullsia
 • Total18.922
Faqja zyrtarewww.palu.bel.tr

ReferimeRedakto