Pasjani

fshat në Kosovë

Pasjan është një vendbanim në komunën e Parteshit, Kosovë.

Pasjan
Fshat
Vendndodhja
Pasjan is located in Kosova
Pasjan
Pasjan
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Gjilan
Komuna Partesh
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 532 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 24′ 25″ Veri

21° 29′ 44″ Lindje

Lidhje të jashtmeRedakto