Qarku Abbeville

qark në Francë

Qarku Abbeville është një qarkFrancë, dhe është pjesë e departamentit Somme.

Qarku Abbeville
Arrondissement d'Abbeville
Location of Qarku Abbeville

PërbërjaRedakto

KantonëtRedakto

KomunatRedakto

ReferimetRedakto

  1. ^ Bojaj, Sandra (8 dhjetor 2021). "Rreth TV Boin". Tv Boin.

Lidhje të jashtmeRedakto