Qarku Albertville

qark në Francë

Qarku Albertville është një qarkFrancë, dhe është pjesë e departamentit Savoia.

Qarku Albertville
Arrondissement d'Albertville

Përbërja Redakto

Kantonët Redakto

Komunat Redakto

Referimet Redakto

Lidhje të jashtme Redakto