Qarku Alençon

qark në Francë

Qarku Alençon është një qarkFrancë, dhe është pjesë e departamentit Orne.

Qarku Alençon
Arrondissement d'Alençon
Location of Qarku Alençon

PërbërjaRedakto

KantonëtRedakto

KomunatRedakto

ReferimetRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto