Qarku Colmar

qark në Francë

Qarku Colmar është një qarkFrancë, dhe është pjesë e departamentit Alto Rin.

Qarku Colmar
Arrondissement de Colmar

PërbërjaRedakto

KantonëtRedakto

KomunatRedakto

ReferimetRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto