Qarku Forbach

qark në Francë

Qarku Forbach është një qarkFrancë, dhe është pjesë e departamentit Moselle.

Qarku Forbach
Arrondissement de Forbach
Location of Qarku Forbach

Përbërja

Redakto

Kantonët

Redakto

Komunat

Redakto

Referimet

Redakto

Lidhje të jashtme

Redakto