Qarku Forbach

qark në Francë

Qarku Forbach është një qarkFrancë, dhe është pjesë e departamentit Moselle.

Qarku Forbach
Arrondissement de Forbach
Location of Qarku Forbach

PërbërjaRedakto

KantonëtRedakto

KomunatRedakto

ReferimetRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto