Qarku Forbach-Boulay-Moselle

qark në Francë

Qarku Forbach-Boulay-Moselle është një qarkFrancë, dhe është pjesë e departamentit Moselle.

Qarku Forbach-Boulay-Moselle
Arrondissement de Forbach-Boulay-Moselle
Location of Qarku Forbach-Boulay-Moselle

Përbërja

Redakto

Kantonët

Redakto

Komunat

Redakto

Referimet

Redakto

Lidhje të jashtme

Redakto