Qarku Haguenau

qark në Francë

Qarku Haguenau është një qarkFrancë, dhe është pjesë e departamentit Bas-Rhin.

Qarku Haguenau
Arrondissement de Haguenau

Përbërja

Redakto

Kantonët

Redakto

Komunat

Redakto

Referimet

Redakto

Lidhje të jashtme

Redakto