Qarku Haguenau-Wissembourg

qark në Francë

Qarku Haguenau-Wissembourg është një qarkFrancë, dhe është pjesë e departamentit Bas-Rhin.

Qarku Haguenau-Wissembourg
Arrondissement de Haguenau-Wissembourg
Location of Qarku Haguenau-Wissembourg

Përbërja

Redakto

Kantonët

Redakto

Komunat

Redakto

Referimet

Redakto

Lidhje të jashtme

Redakto