Qarku Lens

qark në Francë

Koordinatat: 50°26′00″V 2°50′00″L / 50.4333°V 2.83333°L / 50.4333; 2.83333

Qarku Lens është një qarkFrancë, dhe është pjesë e departamentit Pas-de-Calais.

Qarku Lens
Frëngjisht : Arrondissement de Lens
Qark
Administrimi
Shteti Flamuri Franca
Departamenti Pas-de-Calais
Kryeqyteti Lens
Të dhëna të tjera
Zona Kohore UTC+1
INSEE 627


PërbërjaRedakto

KantonëtRedakto

KomunatRedakto

ReferimetRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto