Qarku Mont-de-Marsan

qark në Francë

Qarku Mont-de-Marsan është një qarkFrancë, dhe është pjesë e departamentit Landes.

Qarku Mont-de-Marsan
Arrondissement de Mont-de-Marsan
Location of Qarku Mont-de-Marsan

PërbërjaRedakto

KantonëtRedakto

KomunatRedakto

ReferimetRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto