Qarku Montbard

qark në Francë

Koordinatat: 47°37′25″V 4°20′16″L / 47.62361111°V 4.33777778°L / 47.62361111; 4.33777778

Qarku Montbard është një qarkFrancë, dhe është pjesë e departamentit Côte-d'Or.

Qarku Montbard
Frëngjisht : Arrondissement de Montbard
Qark
Administrimi
Shteti Flamuri Franca
Departamenti Côte-d'Or
Kryeqyteti Montbard
Të dhëna të tjera
Zona Kohore UTC+1
INSEE 213


PërbërjaRedakto

KantonëtRedakto

KomunatRedakto

ReferimetRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto