Qarku Montreuil

qark në Francë

Koordinatat: 50°28′00″V 1°46′00″L / 50.4667°V 1.76667°L / 50.4667; 1.76667

Qarku Montreuil është një qarkFrancë, dhe është pjesë e departamentit Pas-de-Calais.

Qarku Montreuil
Frëngjisht : Arrondissement de Montreuil
Qark
Administrimi
Shteti Flamuri Franca
Departamenti Pas-de-Calais
Kryeqyteti Montreuil
Të dhëna të tjera
Zona Kohore UTC+1


PërbërjaRedakto

KantonëtRedakto

KomunatRedakto

ReferimetRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto